wtorek, 29 stycznia 2013

Milion


Milion. Mam milion myśli na minutę, albo nawet na sekundę. Nie znajduję innej skali dla mojej dzisiejszej sraczki myślowej. Przydałby mi się „stoperan na głowę”. Chciałem rozjaśnić mózgową mgłę piwem i wódką, ale jakoś chyba nie zadziałało do końca.

Dopóki stąd nie ucieknę na jakiś dłuższy czas, to co chwilę będzie do mnie to wszystko wracać.
Nie chcę żeby było zajebiście i nie chcę żeby było chujowo. Chcę żeby było normalnie. Chociaż czasem wydaje mi się, że to zbyt dużo. Że, wszystko co nie jest zajebiste jest chujowe. A chwilowe stany poczucia zajebistości są naprawdę chwilowe … znikają w sekundę.

Nie wiem, gdzie i jak szukać złotego środka, a mój talizman-tatuaż wcale mi nie pomaga. Zresztą nie ma prawa .. przecież kurwa nie jest magiczny. Ale przynajmniej codziennie przypomina do czego mam dążyć. Przez „Em” i jej wycieczki (no w sumie nasze wspólne) do „drugiego świata” zacząłem przypominać sobie wszystko co kiedyś było fajne. Szkoda, tylko że te wspomnienia są jednocześnie złe, bolesne i niechciane. Realny świat zdecydowanie odbiega od tego „urojonego”. W nim wszystko potoczyło by się inaczej. Może tam byłbym facetem, którego wszystkie związki nie są toksyczne i nie zabijają uczucia. Złe emocje są o wiele silniejsze od tych dobrych.
Żałuję, że z moich relacji z „Pe” i „Be” i „Kam” pozostały strzępy. Sam do tego doprowadziłem. W jakimś stopniu. Ponoć zawsze to wina obydwu stron … ale nie chcę szukać usprawiedliwień.

Milion milionów … a w większości myśli przewijają się słowa: miłość, zdrada, ucieczka, wolność, seks, wódka . To chyba sześć naistotniejszych.
1 komentarz:

  1. Nie musisz się usprawiedliwiać ... zawsze to wina dwóch stron ... Tak po prostu jest...

    A wspomnienia ? Może są "bolesne i niechciane" (każdy przecież takie ma) Ale tak swoją drogą to jest to jedyna rzecz której nam nikt nie odbierze, która nas kształtuje i uczy... przestrzega przed popełnianiem błędów (choć często nieskutecznie ale przynajmniej jesteśmy świadomi ryzyka)

    agusia2205.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń