środa, 28 grudnia 2011

Sen

" Dalej śnie, sen jest bardziej realny od prawdy
 I mniej urojony niż fakty "Dzisiaj była dziwna noc... miałem chyba trzy albo cztery sny - dokładnie zapamiętałem tylko jeden , ten ostatni.
Mniejsza o to jakiej był treści, chodzi o to że budząc się dzisiaj rano myślałem że to co się tam wydarzyło to działo się naprawdę. Trochę się zeschizowałem, i nie wiedziałem czy wogóle mam wstawać z łóżka.
No ale jednak po jakiś dziesięciu lub piętnastu minutach po ogarnięciu się doszedłem do siebie.


Haha dziwna sprawa jak sobie teraz o tym pomyśle.
Posłuchajcie kogoś kto też miał ciekawy sen !


Enjoy :)


4 komentarze:

 1. Podono sny są odzwierciedleniem naszych wewnętrznych, podświadomych pragnień i obaw... może spójrz na niego pod tym kątem i dostrzeżesz coś ciekawego ;)

  Pozdrawiam
  nashi-somewhereinsideme.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. No ten sen napewno odzwiecierdlał moją podświadomość, tylko zdziwiła mnie jego realność. Zresztą widzę, że Ty również zainteresowałaś się zjawiskiem snu, a właściwie bezsenności.

  Dzięki za komentarz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasami sny są bardzo realne, mimo iż bywają absurdalne bo życie prowadzimy naganne nigdy w stu procentach staranne. I cieszmy się z tego póki możemy, przecież w monotonności trwać nie będziemy, na rozrywki wciąż polujemy i radować się potrzebujemy...
  Wybacz te banalne rymy, tak jakoś same się ułozyły...
  Co do twojego komentarza, osobiście uważam, że haos w głowie czasami jest potrzebny i miło, gdy ktoś pomaga nam go ogarnąć... Ale osobiście mam trochę zbyt wiele haosu i nikt nie leci na ratunek...
  bird-of-prey

  OdpowiedzUsuń
 4. mi tak samo nikt niechce pomóc uporządkować tego bałaganu ... a nawet niektórzy go pogłebiają (co prawda może nie świadomie)

  ostatnio często mi się coś śni, może opisze kiedyś jeden z nich dokładniej :)

  OdpowiedzUsuń